logoRemontujac.pl

Update nr 2

W tym updacie - zmiany w sposobie pobierania projektów, oraz udostępniamy opcję, która pokazuje koszt za metr kwadratowy.

Zakończone projekty architektoniczne

Duża część z was ma już bardzo dużo skończonych projektów na koncie. Dlatego od dziś, po wejściu na stronę z projektami, nie będą pobierać się na raz wszystkie wasze projekty. Zamiast tęgo będą one pobierane w mniejszych paczkach - po 3 sztuki. Mniej projektów wyświetlanych po odpaleniu aplikacji to więcej korzyści:

  • Łatwiejszy dostęp do tych plików na których obecnie pracujecie
  • Mniejsza ilość danych do pobrania.
  • Ogólna poprawa wydajności

Nowe informacje na temat kosztów remontu

Od dziś dostępna jest nowa opcja mówiąca ile kosztuje remont w przeliczeniu na metr kwadratowy. Funkcja ta na pewno się przyda w rozmowie z obecnymi, ale także przyszłymi klientami. Najprawdopodobniej ciągle słyszycie to pytanie:

Ile taki remont będzie kosztować?

Od teraz pod każdym projektem bedą dane, na które będziecie mogli się powołać.

Jak włączyć nową funkcję?

Aby policzyć cenę za metr kwadratowy, należy podać ile metrów kwadratowych ma cały lokal. Można to zrobić na 2 sposoby. Pierwszy, łatwiejszy - klikając w ikonę edycji znajdującą się przy "Koszcie za m2".

Pojawi się modal w którym można wpisać metraż danego lokalu.

Istnieje także druga metoda, aby dodać metraż (i nie tylko metraż) do projektu. W celu zmiany informacji na temat lokalu, należy wejść w zakładkę "Dane klienta" znajdujący się w na górze aplikacji. Zakładka ta jest dostępna, gdy edytujemy jakiś projekt.

Następnie, w zakładce dotyczącej lokalu należy wpisać metraż całkowity mieszkania. Jeżeli nigdy wcześniej nie zaglądałeś w to miejsce, to wiedz, że to tutaj możesz zapisywać wszystkie dane które mogą Ci się przydać gdy pracujesz nad jakimś projektem wyjątkowo długo.

Co planujemy poprawić w najbliższej przyszłosci?

Kolejną rzeczą która chcemy dodać do naszej aplikacji, to przywrócić możliwość udostępniania plików. Chcemy aby korzystając z Remontujac.pl nie trzeba było korzystać z dropboxa lub google drive. Aby tak się stało musimy jeszcze trochę nad tym popracować :) Drugą rzeczą którą musimy wprowadzić to delikatne modyfikacje bloga. Dla użytkowników naszej aplikacji, nie będzie to istotna zmiana, ale nam ułatwi pracę nad pisaniem artykułów.