logoRemontujac.pl

Update nr 3

W tym update co nieco na temat udostępniania plików swoim klientom. Funkcja ta umożliwi udostępnianie rachunków, wizualizacji bądź rzutów.

Udostępnianie plików

Od dzisiaj razem z kosztorysem możecie załączać pliki. Wszystko dostępne pod jednym linkiem. Aby wasz klient mógł dostać się do folderów na pliki wystarczy, że wybierze odpowiednią zakładkę, która znajduje się na samej górze strony.

Sekcja dla architektów pozostaje bez zmian, wciąż macie dostęp do folderów na pliki z tej samej zakładki "Pliki", która też znajduje się na górze strony podczas pracy nad projektem

Proponujemy aby sprawdzić wszystkie dostępne opcje dla katalogów np. ukrywanie katalogów z plikami. Prywatna przestrzeń zawsze się przydaje przy pracy nad projektem. Nie muszę wspominać o tym, że katalogi te nie są dostępne dla twoich klientów.

Rachunki vs Pozostałe katalogi

Rachunki mają swoją oddzielną logikę, Jeżeli korzystasz z aplikacji na telefonie, to możesz zrobić szybkie foto rachunkom, a następnie udostępnić je swoim klientom. Więcej na temat tej funkcjonalności będzie w oddzielnym poście, aczkolwiek zachęcam aby zapoznać się z daną funkcjonalnością.

Co dalej?

Kolejną funkcjonalnością będzie możliwość dodawania alternatywnych produktów. Część z was prosiła o taką funkcję dlatego niedługo się pojawi! Jeżeli macie jakieś pomysły jak usprawnić remontujac.pl to polecam napisać maila admin@remontujac.pl