logoRemontujac.pl

Update nr 4

Po waszych prośba dodaliśmy kolejne funkcjonalności. Od dzisiaj dostępne są dwie dodatkowe, które rozszerzają możliwości tworzenia idealnych kosztorysów.

Co nowego dodaliśmy w czasie świąt oraz okresie noworocznym?

  • Dodawanie produktów alternatywnych
  • Drag and drop produktów na liście produktów.

Dodawanie produktów alternatywnych

Aby dodać produkt alternatywny należy chwycić za przedmiot który ma być tą alternatywą oraz upuścić go na inny przedmiot. Po poprawnie wykonanej czynności. Produkt ten podepnie się pod inny produkt. Jego cena nie będzie wyświetlana w podsumowaniu projektu.

W przypadku gdy ktoś będzie chciał zamienić pozycjami dwa przedmioty wystarczy kliknąć ikonę znajdującą się po prawej stronie..

Polecam także na sprawdzenie wszystkich opcji które są dostępne dla danego alternatywnego przedmiotu. Uważne oko zauważyło opcję “Odepnij z listy”, ale nie jest to jedyny sposób w jaki możemy tego dokonać.

Wszystkie przedmioty nie muszą być ciągle widoczne, można je ukryć guzikiem znajdującym się pod przedmiotem który ma co najmniej jedną alternatywę.

Zmiana kolejności przedmiotów na liście.

Korzystając z drag and drop można ustawiać kolejność przedmiotów. Ważne aby mieć wyłączone sortowanie. Funkcjonalność ta może się przydać przy przenoszeniu przedmiotów pomiędzy pomieszczeniami

Co w kolejnym updacie.

W planach mamy naprawić parę błędów, które zostały zgłoszone. Chcemy też dodatkowo rozwinąć funkcjonalności związane z blogiem.