logoRemontujac.pl

Update 5

Nowy update strony internetowej wprowadza kilka ważnych zmian. Po pierwsze, wprowadzono poprawki wizualne, które wpłyną na estetykę i przyjemność korzystania z platformy. Po drugie, zaktualizowano funkcjonalność pobierania danych z innych stron, co pozwoli na łatwiejsze i szybsze pozyskiwanie potrzebnych informacji.

Co udało się wprowadzić

Po wpisaniu adresu stron takich jak IKEA.com, www.lazienkaplus.pl, lazienka-rea.com.pl, www.leroymerlin.pl, nowodvorski-lampy.pl, www.tubadzin.pl, https://desenio.pl oraz innych, aplikacja "remontujac.pl" powinna pobrać ceny, obrazki oraz tytuły produktów i dodać je do katalogu. Zaktualizowaliśmy te strony ponieważ dosyć często korzystacie z tych stron.

Czego sie nie udalo

Niestety są pewne techniczne ograniczenia które nie pozwalają pobierać danych z takich stron jak allegro lub media expert lub rtv euro agd. Jednak mimo wszystko ten update pozwoli wam przyśpieszyć pracę.

Co w kolejnym updacie

Prace będą poświecone poprawieniu wyglądu, optymalizacji technicznej, dodaniu kilku artykułów na bloga. Myślę że artykuły te będą dla was bardzo ciekawe!